SU DOĞALGAZ VE ELEKTRİK SAYAÇLARI

SU DOĞALGAZ VE ELEKTRİK SAYAÇLARISu ve doğalgaz sayaçları katlardaki şaft boşluklarında dolap içerisindedir. Tüm dairelerin elektrik sigortaları daire içlerinde, ana sigortalar ve elektrik sayaçları kapalı ortak elektrik odalarındadır.

Ayrıca;
Rezidans blok su ve kalorimetre sayaçları ile Doğalgaz sayacı daire önündeki şaft kapak içerisinde elektrik sayaçları eksi 2. kat ortak alan deposunda dır.
Manolya blok su ve kalorimetre sayaçları ile doğalgaz sayacı daire önündeki şaft kapakları içerisinde elektrik sayacı eksi  1. kat ortak alan deposunda dır.
Akasya blok su ve kalorimetre sayaçları daire içerisinde doğalgaz sayacı daire önündeki şaft kapak içerisinde elektrik eksi 1. kat ortak alan deposunda dır.
Sedir blok su ve kalorimetre sayaçları daire içerisinde giriş banyosu içerisindeki şaft dolabında, doğalgaz sayacı daire önündeki şaft kapak içerisinde elektrik eksi 1. kat ortak alan deposunda dır.
Ladin blok su ve kalorimetre sayaçları daire içerisinde koridor şaft dolabı içerisinde, doğalgaz sayacı daire önünde, elektrik sayacı eksi 1. kat ortak alan deposunda dır.
YEŞİLVADİ KONAKLARI SİTE YÖNETİMİ